Iš e-parduotuvės taisyklių:

7.1. Pirkėjas gali pasirinkti šiuos prekių pristatymo/atsiėmimo būdus:
7.1.1. pristatymą į nurodytą vietą Lietuvos teritorijoje perkant daugiau nei už 2000 Eur arba viršijant 10 t svorį vykdomas nemokamai. Kitu atveju taikomas papildomas 300 eur transporto išlaidų mokestis į bet kurį Lietuvos miestą arba 40 eur pristatymo mokestis Vilniaus mieste;
7.1.2. atsiėmimas UAB Universi sandėlyje Vilniuje yra NEMOKAMAS. Norėdamas prekes atsiimti sandėlyje Pirkėjas turi apie tai papildomai informuoti el. paštu admin@univer.lt.
7.2. Pirkėjas įsipareigoja teisingai nurodyti tikslų pristatymo adresą (įskaitant pašto kodą) bei pateikti veikiantį kontaktinio telefono numerį.
7.3. Pirkėjas įsipareigoja pristatytas prekes priimti asmeniškai (išskyrus tuos atvejus, kai užsako Prekes kitam asmeniui). Jei Pirkėjas negali prekių priimti asmeniškai, o Prekės pristatomos nurodytu jo adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl pristatymo netinkamam asmeniui.
7.4. Prekės Lietuvoje pristatomos per 3–5 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo dienos, jeigu nurodyta prekė yra UAB Universi sandėlyje.
7.5. Tuo atveju, jei Pardavėjas neturi užsakytos Prekės sandėlyje, apie tai pranešama pirkėjui asmeniškai.
7.6. Siekdamas operatyvaus Prekių pristatymo Pirkėjui, Pardavėjas gali išsiųsti užsakymą ne vienoje, o keliose siuntose (turimas prekes – anksčiau). Pirkėjas apie tai bus informuotas telefonu arba el. paštu, o papildomos siuntos bus siunčiamos Pardavėjo sąskaita.
7.7. Pirkėjas priimdamas prekes turi apžiūrėti, ar nėra pažeista siuntos pakuotė. Pirkėjas, pasirašęs siuntos priėmimo-perdavimo dokumente patvirtina, kad siunta yra tinkamos būklės.
7.8. Kartu su siunta Pirkėjas gauna krovinio važtaraštį. PVM sąskaitą-faktūrą už įsigytas Prekes yra išsiunčiama į nurodytą el. pašto adresą. Sąskaitos kopiją privaloma pateikti norint grąžinti Prekes.
7.9. Tuo atveju, jeigu siunta nepristatoma dėl Pirkėjo kaltės, pakartotinio siuntimo išlaidas privalo apmokėti Pirkėjas.

Mes stengsimės visas problemas išspręsti per kiek įmanomai trumpiausią laiką. Todėl kilus bet kokiems klausimams, susijusiais su prekių kokybe ar jų pristatymu, susisiekite el. paštu admin@univer.lt arba skambinkite +37065696969