Mokėjimo taisyklės

Kai suformuojate galutinį savo pirkinių krepšelį, spauskite mygtuką „Tęsti apsipirkimą“. Tęsdami apsipirkimą, įveskite savo duomenis, pasirinkite pristatymo būdą ir atlikite mokėjimą. Siūlome Jums net kelis apmokėjimo būdus: per Paysera.lt  sistemą (rekomenduojame rinktis šį apmokėjimo būdą, jeigu naudojate e. bankininkystę) arba bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą.

Iš bendrųjų taisyklių:

6.3. Pirkėjas už Prekes gali atsiskaityti vienu iš šių būdų:
6.3.1. Grynais pinigais, atsiimdamas prekes tiesiai iš UAB Universi sandėlio.
6.3.2. Išankstiniu banko mokėjimo pavedimu (per pirkėjui priklausančią elektroninę banko sistemą).
6.3.3. Sumokėti per Paysera.lt sistemą (atitinkamai siūlomais Paysera.lt mokėjimų surinkimo metodais).

6.4. UAB Universi nesaugo jokių Pirkėjo bankinių duomenų (tokių kaip slaptažodis, sąskaitos numeris ir pan.), kadangi mokėjimo metu Pirkėjas yra nukreipiamas į banko/Paysera.lt sistemą. Viso apsipirkimo metu Jūsų duomenys yra šifruojami naudojant saugumo protokolą, kurį patvirtina GeoTrust sertifikatas.

Informacija apie internetinių ginčų sprendimus pagal str. 14 paragr. 1 ODR (Internetinių ginčų sprendimo reglamentas):

Europos Komisija duoda galimybę klientams išspręsti internetinius ginčus pagal str. 14 paragr. 1 ODR (Internetinių ginčų sprendimo reglamentas) ant vienos iš jų platformų. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) pasitarnauja kaip vieta, kurioje vartotojai gali bandyti pasiekti sprendimus, kylančius iš pirkimo internetu ir paslaugų teikimo sutarties, be teismo įsikišimo.